Keltský symbol Znak čtyř směrů v sobě v dokonalé harmonii ztělesňuje čtvernost. Symbolizuje harmonii přinášející lásku a štěstí. Žijme srdcem a láskou.


Stařec na čekané

300,-Kč

 • Autor: Hoznauer Miloš, Kučera Jaroslav
 • Nakladatelství: Jakura
 • Druhé rozšířené vydání knihy o stárnutí a stáří.
  Stárnutí a stáří je dvojího druhu. Mysli a těla. Duševní a fyzické. Oba tyto pochody mohou probíhat nezávisle na sobě. Fyzickému stárnutí jakkoliv zabránit nelze. Probíhá s časem, někdy rychleji, někdy pomaleji, ale probíhá. Duševní stárnutí se v určitém punktu někdy zastaví. To je případ Miloše Hoznauera. Tělo stárlo, ale jeho duch se v tomto těle usadil době, kdy jako zralý muž získal humorný nadhled nad děním kolem sebe i nad sebou samým. A už tak zůstal.
  V knize, kterou máte právě v ruce, nestárnoucí duch autora s humorným i satirickým nadhledem komentuje stav člověka po 86 letech bytí. Polemikou s odborníky, vtipným veršem, humorným vzpomínáním. Mladí se pobaví a neuvěří, starší se s humorem dozví, co je čeká, staří se s chutí zasmějí sami sobě. Kniha pro všechny.
  Kniha, kterou máte právě v ruce, Vás nezklame.
  Texty a básně doprovází 25 fotografií známého pražského fotografa, držitele Hlavní ceny Czech Press Photo a Europress Photo Jaroslava Kučery.
  V druhém rozšířeném vydání přibyly dvě nové básně a esej Na začátku cesty, která je vzpomínkou na dětství a mládí v rodné vesničce. Dále jsme zařadili dvoustranu fotografií Miloše Hoznauera z rodinného archivu, kde např. uvidíte jeho tři svatební fotografie s různými manželkami nebo fotografie z jeho působení jako gymnasijního profesora.
 • Dostupnost: Tato kniha už není na skladě a není znám další termín dodání


Kniha Stařec na čekané byla přidána do nabídky dne 14.07.2016.

Copyright © 2007-2013 čtyři směry | Partneři: Naakup.cz TOPlist