Keltský symbol Znak čtyř směrů v sobě v dokonalé harmonii ztělesňuje čtvernost. Symbolizuje harmonii přinášející lásku a štěstí. Žijme srdcem a láskou.


Exotické kouzlo kuchyně Malajsie / Exotic Charm of Cuisine of Ma

  • Autor: Olša Jaroslav
  • Nakladatelství: Pavel Mervart
  • U nás malajsijská kuchařka dosud nevyšla. Tato knížka nabízí čtenáři možná první setkání s Malajsií a seznamuje uživatele se zvláštnostmi a exotickými jídly všech částí této krásné tropické země. Poutavý úvod také čtenáře zasvětí do kultury a zvyklostí spojených s vařením a stolováním v Malajsii. V hlavní části knihy najde milovník asijské kuchyně 50 originálních předpisů, pečlivě vybraných tak, aby je mohl použít také doma a ze surovin dosažitelných i mimo Asii. Kniha vychází v česko-anglické verzi.
    This is the first time that a Malaysian cookbook is published in the Czech Republic. The book might be readers’ first encounter with Malaysia and it presents the uniqueness of Malaysian dishes from all parts of this beautiful tropical country. In the main part of the book, the lover of the Asian cuisine can find 50 original recipes, selected carefully so that they can be prepared at home while using ingredients available outside Asia.
  • Dostupnost: Kniha je dostupná do týdne


Kniha Exotické kouzlo kuchyně Malajsie / Exotic Charm of Cuisine of Ma byla přidána do nabídky dne 24.11.2016.

Copyright © 2007-2013 čtyři směry | Partneři: Naakup.cz TOPlist