Keltský symbol Znak čtyř směrů v sobě v dokonalé harmonii ztělesňuje čtvernost. Symbolizuje harmonii přinášející lásku a štěstí. Žijme srdcem a láskou.


Buddhovy pohádky na dobrou noc

 • Autor: Dharmachari Nagaraja
 • Nakladatelství: Synergie
 • Tato jedinečná kniha obsahuje dvacet klasických buddhistických příběhů převyprávěných zábavným způsobem, tak aby je rodiče mohli předčítat svým dětem. Podmanivé vyprávění zažehne představivost vašich dětí, které tak zažijí řadu neobvyklých dobrodružství. Zároveň je podnítí k tomu, aby si samy v mysli utvářely nejrůznější příběhy, které jim pomohou být klidnější, kreativnější, sebevědomější a mít větší soucit s druhými. Krásné barevné ilustrace na počátku každé pohádky vaše děti přímo vybízejí k aktivní účasti. Na konci každé pohádky je zdůrazněné buddhistické poselství, z něhož mohou rodiče vycházet při následných diskusích.
  Pro rodiče je kniha doplněna úvodem, který přibližuje počátky buddhismu a závěrečnou kapitolou s podrobným návodem k meditacím vhodným pro děti. Tato půvabná kniha tak zcela originálním a zároveň přitažlivým způsobem přivádí děti k tradici buddhismu a pomáhá:
  uvolnit děti a připravit je na klidný spánek
  vytvářet silnější pouta v rodině
  naučit děti empatii a ukázat jim, co je to soucit s druhými
  probouzet a rozvíjet dětskou představivost a kreativitu
  posilovat sebevědomí vašich dětí
  dodávat dětem sebedůvěru, aby se vydalo na správnou cestu životem
 • Dostupnost: Kniha je dostupná do týdne


Kniha Buddhovy pohádky na dobrou noc byla přidána do nabídky dne 20.12.2010.

Zákaznící, kteří si koupili tuto knihu, objednávali také ...

Copyright © 2007-2013 čtyři směry | Partneři: Naakup.cz TOPlist