Keltský symbol Znak čtyř směrů v sobě v dokonalé harmonii ztělesňuje čtvernost. Symbolizuje harmonii přinášející lásku a štěstí. Žijme srdcem a láskou.


Abeceda mzdové účetní 2012

609,-Kč

  • Autor: Kolektiv autorů
  • Nakladatelství: Anag
  • Tento bestseller je určen pracovníkům, kteří se zabývají především mzdovou a personální agendou. Publikace je zaměřena na pracovněprávní problematiku, zpracování mezd, průměrný výdělek, srážky ze mzdy, povinnosti zaměstnavatelů k úřadům práce a jejich vzájemné vztahy, daň z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků, zdravotní pojištění, pojistné na sociální zabezpečení, dávky nemocenského pojištění, důchodové pojištění, vyplňování ELDP, náhrady škody a bezdůvodné obohacení, odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání a problematiku inspekce práce.
    Rozsáhlé změny v důsledku novelizace zákoníku práce.
    Obsahuje všechny změny platné k 1. 1. 2012, kterým se věnuje podrobný výklad a praktické příklady. V důsledku přijetí rozsáhlých novel zákoníku práce, zákona o inspekci práce, o zaměstnanosti či zákona o nemocenském pojištění nastaly změny např. v oblasti poskytování náhrady mzdy zaměstnavatelem, změnila se výše rozhodného příjmu zakládající účast zaměstnanců na nemocenském a důchodovém pojištění, došlo ke změnám v placení pojistného na zdravotní pojištění, nové jsou výpočty redukovaného průměrného výdělku pro náhradu mzdy při pracovní neschopnosti, výpočty srážek ze mzdy, významná změna nastala u čerpání dovolené aj.
  • Dostupnost: Tato kniha už není na skladě a není znám další termín dodání


Kniha Abeceda mzdové účetní 2012 byla přidána do nabídky dne 10.02.2012.

Copyright © 2007-2013 čtyři směry | Partneři: Naakup.cz TOPlist